Вже більше місяця колишні міліціонери борються за свої права – вимагають у вищого керівництва  перерахунку пенсій та  відновлення  пільг на «комуналку».  Ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ розпочали серію мітингів із головного управління поліції. Ще на початку жовтня вирушили до пана Семенишина із вимогами та проханнями.

Пообіцяти – пообіцяли, втім, справа перерахунків із мертвої точки так і не зрушила. Відтак, екс-міліціонери вирішили штурмувати Білий дім. Під стінами обласної адміністрації лунали ті ж вимоги та нарікання на владу.

І страйк під ОДА не допоміг. Тож колишні працівники міліції вирушили до столиці. Помітингували  біля Верховної Ради, а коли ж очікуваних результатів знову не здобули – зрозуміли – потрібно діяти значно рішучіше. Відтак, взялися перекривати дорогу.

Близько сотні колишніх міліціонерів  зупинили  автодорожній рух поблизу Сутківців Ярмолинецького району, ходили по «зебрі» та заблокували понад сотню автомобілів, серед них майже 50 вантажівок. Протестувальники пропускали лише медиків та рейсові автобуси з пасажирами.

Страйкарі запевняють: якщо ж і цього разу владці не почують їхніх прохань – поїдуть знову до Києва, щоправда, тоді вимагатимуть відставки міністра МВС України Арсена Авакова.

33 канал

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього