Крокодилицю, котру донедавна утримували у вітрині крамниці годинників “Тік-так”, що у Хмельницькому, перевезли до Івано-Франківська. Про це повідомляє прес-слежба Державної екологічної інспекції Хмельницької області.

Нагадаєм, власники крамниці замкнули рептилію у тісному тераріумі завширшки усього 30 сантиметрів, без належного доступу свіжого повітря та сонця. За долю крокодилиці хвилювалось безліч містян, а екологи та захисники тварин вступились за Афродіту, склавши петицію, котра подіяла.

13 червня цього року до Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області надійшло звернення голови Громадської організації по захисту тварин «SOS» щодо неналежних умов утримання крокодилиці Афродити в торгівельному центрі «Либідь-Плаза» що у місті Хмельницькому. 26 червня поточного року Держекоінспекцією у Хмельницькій області, за домовленістю з власником рептилії, було заплановано проведення  перевірки фактів, зазначених у зверненні.

Проте, на момент проведення інспекційного заходу державного нагляду (контролю) Держекоінспекцією у Хмельницькій області було встановлено факт відсутності крокодилиці в торгівельному центрі «Либідь-Плаза». Зі слів працівників торгівельного закладу, власник перевіз Афродиту до міста Івано-Франківськ.

З метою всебічного розгляду звернення громадян, інспекцією направлено листа до Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області щодо вжиття заходів реагування на предмет дотримання власником рептилії вимог природоохоронного законодавства під час утримання в неволі та порядку придбання екзотичних видів тварин.

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Хмельницьку крокодилицю, замкнену в тісному тераріумі, виставили на продаж. Господарі рептилії не витримали тиску громади

Для крокодилиці Афродіти, котру тримають у вітрині  крамниці