Яндекс вивчив запити мешканців Хмельниччини про карнавальні костюми. Виявилося, активно цікавитися карнавальним вбранням хмельничани починають ще у жовтні – десь напередодні Хелловіна, – а після дня Усіх Святих беруться за пошук новорічних костюмів: уже в середині грудня інтерес до теми сягає піку. Протягом першого зимового місяця українці запитують Яндекс про карнавальне вбрання приблизно утричі частіше, ніж зазвичай. Загалом у грудні з України на цю тему надходить майже мільйон запитів.

Якщо говорити про костюми для дітей, хмельничан більше хвилює, у що одягнути хлопчиків, про новорічне вбрання для дівчаток запитують у кілька разів рідше. Люди хочуть знайти фото костюмів, де їх придбати або як зробити своїми руками, рідше цікавляться, де взяти в оренду. Швидкість виготовлення не повинна шкодити зовнішньому вигляду: разом зі словами «зробити власними руками швидко» часто зустрічається ще й «красиво».

(увімкніть показ зображень для перегляду картинки)

Топ-10 найпопулярніших карнавальних костюмів у запитах хмельничан виявився досить традиційним:

1. Снігуронька
2. Сніговик
3. Зайчик
4. Пірат
5. Гномик
6. Цукерка
7. Лисичка
8. Фея
9. Сніжинка
10. Дід Мороз

Незважаючи на те що хмельничани віддають перевагу уже звичним новорічним образам, на їхні пошукові запити впливають і нові тренди. Так, цього року користувачі з Хмельниччини запитували Яндекс про костюми таких сучасних героїв із фільмів та ігор:

[костюми харлі квінн] [костюм оптімус прайм карнавальний в хмельницькому] [костюм бетмена] [купити костюм залізної людини справжній] [костюмы из мультика мадагаскар] [купити костюм гарри поттера] [дитячий костюм асасина] [новорічний костюм ніндзяго купити недорого] [костюм дэдпула для детей 8 лет] [новогодний костюм маши из маши и медведя]

А ось кілька прикладів незвичайних, рідкісних запитів хмельничан про карнавальні костюми:

[костюм всіх супергероїв для 10 років] [новогодний костюм зубного врача] [як обшити костюм дождиком] [детский костюм снегурочки только зеленый] [як пошити костюм баби яги медсестри] [костюм эмемденс] [костюм ябіди на миколая] [костюм індика своїми руками] [карнавальний костюм зефиринка] [новогодний костюм моднявой бабушки] [новорічний костюм дикого кабана] [самі найкращі костюми в мірє на новий рік]

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці