Не за горами Новий рік. А це свято без красуні-ялинки не обходиться. Отож лісівники Хмельниччини  заздалегідь подбали про забезпечення населення  краю ошатними зеленими деревцями.

Державні підприємства, які входять у підпорядкування Хмельницького ОУЛМГ, мають  плантації новорічних красунь. Там росте понад 587 тисяч ялинок і сосен. Стандартних деревець для реалізації висотою від 0,7 до 1,9 метра є майже 27 тисяч штук. Причому ціни на них залишаються фактично такими ж, як торік. Приміром, деревце висотою до метра в середньому коштуватиме 45, до 1,5 метра  – 60, до двох метрів – 67, до 2,5 метра – 87, до чотирьох метрів – 115, до п’яти метрів – 159 гривень.

Вісім лісгоспів  уже готові в будь-яку мить відпустити до свят 12,3 тисячі зелених красунь. Придбати їх можна безпосередньо в лісництвах, на спеціально відведених місцях у райцентрах,  містах.

Уже найближчими днями  лісова охорона візьме плантації новорічних ялинок під охорону. А ближче до свят патрулювання буде цілодобове, із залученням поліції, природоохоронців.

Звертаємося до населення: не піднімайте сокиру на ялинку в лісі, придбайте її офіційно, з так званим чіпом, або самоклеючою етикеткою, на яких відображено походження деревця! А підприємців-реалізаторів новорічних ялинок вже запрошуємо до співпраці.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього