Тепер усі дбайливі батьки можуть дізнатися, чи готова їхня дитина йти до школи. Для цього слід звернутися до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Недавно тут запровадили психологічну діагностику готовності дитини до школи.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на МТРК «Місто», тепер фахівці міського центру соціальних служб для сім’ї та молоді можуть розповісти хмельничанам, чи готова їхня дитина йти у перший клас. Недавно у цьому закладі запровадили нову послугу – психологічну діагностику готовності дитини до школи. Цією послугу можуть скористатися усі бажаючі, адже вона безкоштовна. Директор міського центру соціальних служб для сім’ї та молоді Мар’яна Любецька розовідає, що останнім часом зросла кількість батьків, які просять з’ясувати психоемоційний стан дитини. Тому на основі цього було вирішено запровадити нову послугу психологічного характеру. Вона передбачає проведення діагностики готовності дитини до школи.

Консультації з психологом будуть проходити для кожного відвідувача індивідуально. Також для кожного клієнта буде визначено необхідну кількість зустрічей. Вони будуть проходити у формі бесід, ігор, демонстрацій наочного матеріалу тощо. Це все буде спрямовано на те, щоб спілкування було цікавим для дитини та допомогло розкрити її здібності.

Практичний психолог міського центру соціальних служб для сім’ї та молоді Ольга Захожа розповідає, що навчання у школі – це не лише знання літер і цифр, вміння писати і читати. Це також вміння отримувати в подальшому інформацію та правильно її використовувати. Тому нова послуга дасть змогу батькам дізнатися, наскільки дитина готова до процесу навчання у школі, наскільки вона мотивована здобувати знання, як швидко дитина зможе подолати певні труднощі, подружитися з однолітками тощо. Ці всі результати враховуються, а потім фахівці надають батькам рекомендаційну базу.

Працівники центру зазначають, що інколи у 6-річному віці дітки ще не готові йти до школи. Це нормальне явище. Тому батькам рекомендують зачекати ще один для того, щоб дитина психологічно зміцніла.

Хмельницький

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницький привезли тропічну малярію з Цейлону. Хворий у обласній інфекційній

На початку липня  в Хмельницьку міську інфекційну лікарню