Вони теж із бородами та подарунками. Хмельницькі байкери на день перетворилися у Миколайчиків. Приїхали до дитячого будинку «Подолянчик», аби здійснити для діток власне маленьке диво. Завітали одразу на святковий ранок.

Це вже не перший візит байкерів до цього дитячого будинку. Восени вони приїжджали, як годиться, на мотоциклах, та катали верхи на залізних конях вихованців «Подолянчика».

Організаторами стала Хмельницька асоціація мотоциклістів. Вони зібрали кошти та накупили солодощів, щоб у День святого Миколая потішити дітвору.

Директор закладу байкерам неабияк радий. Розповідає: після катання на мотоциклах – у дітей було море позитивних емоцій. А вихователі вирішили детальніше познайомити дітвору із цією культурою.

Директор зі сміхом зізнається – й сам 17 років ганяв на мотоциклі. Тож байкерський стиль життя йому до вподоби.

Дітвора із повними руками подарунків щиро дякує усім, хто цього дня завітав у гості. Особливо радіють своїм бородатим Миколаям.

Борис, або Боб, розповідає – майже усі, хто сьогодні навідався до будинку, мають своїх діток, тож захотілося і цим малюкам подарувати трішки домашнього тепла.

Ці діти, не зважаючи на складні життєві обставини, досі вірять в дива. І вони таки трапляються. Одразу після святкового ранку чотирнадцятирічну Ілону заберуть до себе прийомні батьки. І Новий рік вона святкуватиме вже в новому домі.

Святкові вогні засяяли – саме час повірити у казку. Вона обов’язково стане реальністю, тим паче, коли є люди, готові у цьому допомогти. Не будьте байдужими до чужої долі та пам’ятайте: дива трапляються.

 

33 канал

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього