На Хмельниччині виявлено факт незаконної приватизації квартири, яка належала навчальному закладу, про це повідомив керівник Шепетівської прокуратури Іван Комар.

Цей факт було викрито під час вивчення матеріалів з метою представництва інтересів держави у сфері охорони дитинства.

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» кожний громадянин України має право приватизувати займане ним житло безоплатно в межах номінальної вартості житлового чеку або з частковою доплатою один раз.

Проте, мешканка смт Понінка Полонського району, всупереч вказаним нормам, вдруге скористалась таким правом обманним шляхом.

Так, вже маючи ще у 1993 році приватизоване житло, у 2006 році приватизувала квартиру, що належала Понінківському професійному ліцею. В результаті таких дій, зазначена квартира незаконно вибула із державного житлового фонду.

Місцевою прокуратурою за вказаним фактом у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано кримінальне провадження за ст. 190 КК України (шахрайство).

На даний час проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення обставин кримінального правопорушення.

0382.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього