Московський патріархат розпочав офіційно не погоджене будівництво каплички на міському кладовищі.

Одне будівництво, але багато питань. Будівництво наче хороше, релігійне місце – каплиця Свято-Андріївської церкви. Та слід зазначити, що ця церква знаходиться під порядкуванням Московського патріархату, а поряд саме із місцем забудови, овіяні тишею і прохолодою вічного сну, спочивають Герої російсько-української війни.

Логічні висновки гучно вбиваються в мозок абсурдністю такого сусідства. Каплиця церкви, що породжена Москвою і могили, в яких спочивають наші Герої. Ні! Це не поєднати!

Крім того, річ не лише у моральній стороні цієї справи, адже будь-яка земельна ділянка може бути забудована лише через проходження певних дозволів та процедур.

2 листопада 2016 року, у відповідь на депутатське звернення Миколи Ваврищука, начальник Старокостянтинівського КПП В.Є.Булич повідомив:

 1. Проектна документація на будівництво, яке розпочалося біля міського цвинтаря, в Комбінаті комунальних підприємств відсутня і не погоджена так, як земельна ділянка вже тривалий час знаходиться в стадії законодавчого та технічного переоформлення.
 2. Біля міського кладовища дійсно йде будівництво каплиці Свято-Андріївської церкви Московського патріархату.
 3. Ділянка під будівництво знаходиться в санітарній зоні кладовища.
 4. З начальником КПП будівництво не погоджувалось (було усне погодження 3 роки тому).

Також у відповіді зазначено, що настоятель монастиря Іосаф був попереджений про необхідність припинення будівництва до вирішення питання розширення кладовища та розмежування між Пашківецькою сільською радою та містом.

З наведеного документу зрозуміло, що офіційно немає жодного дозволу на будівництво каплиці, тому незрозумілим лишається факт знаходження на території міського кладовища будівельних матеріалів.

Сьогодні подаю заяву в поліцію! Це все виглядає, як самозахоплення землі і самочинне будівництво, – говорить Микола Ваврищук, – В будь-якому випадку ми, ВО “Свобода”, не дамо її побудувати, капличка Московського патріархату не буде знаходитися в 50 метрах від могил Героїв російсько-української війни! Це – знущання над пам’яттю про Героїв! Чекаю також на реакцію міського голови! Невже він в цей час дозволить будівництво каплички проповідників “русского міра” в Україні????? – запитує наш співрозмовник.

Поки що відповіді на це питання немає, Совість і Закон говорять про неможливість допущення такого будівництва, але як станеться – час покаже…

http://starkonnb.info/

1 Comment

 1. Правдоруб

  Цар Миколка з глузду з`їхав.
  Вже церкви руйнує. Лихо!
  І Мудрєйший помагає,
  Бо про це він добре знає.
  Комуністам свого часу
  Так служив за пайку ласу,
  А тепер вже патріоти
  Місце зайняли голоти.
  І завзято рвуть країну
  Вже продали Україну
  Москалям, жидам порхатим.
  Всім, хто грошенят заплатить.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього