Кожен, хто має ідеї, як покращити життя громади через електронні сервіси, має шанс отримати гроші на їх реалізацію. Про це йшлося на презентації другого етапу Національного конкурсу ІТ-проектів у сфері електронної демократії EGAP Challenge у Хмельницькому. Для того, щоб позмагатися за 2 млн гривень, не обов’язково бути програмістом. Головне – мати ідею та бажання розвивати електронну демократію в країні. Докладніше у наступному сюжеті.

Презентація другого етапу Національного конкурсу ІТ-проектів у сфері е-демократії EGAP Challenge відбулась у Хмельницькому. Метою EGAP Challenge є запровадження нових інструментів електронної демократії, які допоможуть людям отримувати нові якісні сервіси, ефективно взаємодіяти та безпосередньо впливати на владу. А владі – досягти нового рівня прозорості та ефективності. Проект фінансує Швейцарська конфедерація. Подолян запрошують долучитися й подавати цікаві ідеї.
Сам проект EGAP Challenge – це конкурс ІТ-проектів. Він дасть змогу залучити населення до публічного життя та сприятиме дискусіям. Важливо, що другий цикл конкурсу направлений на відбір та підтримку ІТ-проектів у чотирьох пріоритетних напрямах: екологія, інфраструктура, освіта та агропромисловість. Учасниками можуть бути не тільки люди, які є професіоналами у цій сфері.
Наразі триває реєстрація учасників на Креативний вікенд, який відбудеться 17-18 грудня у Луцьку. Впродовж двох днів учасники зможуть пройти весь шлях від ідеї до проекту та зробити свій технологічний продукт, почути рекомендації і отримати допомогу від експертів різних напрямків.
Розроблені проекти потраплять до інкубаційної програми, а найкращі – отримають фінансову винагороду для втілення свого стартапу. Призовий фонд конкурсу – 2 мільйони гривень.

Новини TV 7+

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього