Хмельницька місцева прокуратура звернулася в суд з позовом до одного із приватних підприємств про стягнення більше 1 мільйона гривень.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, це кошти, які забудовник заборгував місту за договором про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури. Згідно з умовами угоди, він, як замовник будівництва об’єкту, повинен був перерахувати зазначені кошти на відповідний рахунок у бюджет обласного центру ще до кінця червня поточного року.

Незважаючи на це та письмові нагадування Хмельницької міської ради про необхідність виконання умов договору, підприємством проігноровано сплату обумовленого пайового внеску.

За період прострочення виконання грошового зобов’язання боржнику міською радою нараховано ще понад 70 тисяч гривень пені.

Ці обставини стали підставою для захисту прокуратурою економічних інтересів держави та територіальної громади міста в суді.

Відтак судом повністю задоволено позовні вимоги місцевої прокуратури до зазначеної юридичної особи, а забудовника зобов’язано сплатити до бюджету обласного центру більше 1 мільйона гривень пайового внеску на розвиток інфраструктури Хмельницького та нарахованих штрафних санкцій.

 

 

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього