Доки міська влада разом з ХКП «Електротранс» вирішує доцільність курсування тролейбусів вночі, ми поспілкувалися з водіями і пасажирами та дізналися, що вони думають з цього приводу.

Розпочалася нічна поїздка з маршруту №3, що прямує на Озерну. Так як, тролейбус щойно виїхав, людей було, прогнозовано, мало. Також вже більше місяця не їздять вночі кондуктори, бо в умовах нестачі пасажирів оплачувати їх роботу не вигідно.

Розраховуватися за проїзд потрібно безпосередньо з водієм. Якраз водій цього тролейбуса став першим, хто поділився своєю думкою:

«На мою думку, нічні тролейбуси потрібні, як водіям так і пересічним хмельничанам. Я, наприклад, вже довгий час не їздив вночі, а сьогодні виїхав, щоб завтра взяти вихідний — це зручно. Багато людей просять роздрукувати розклад руху. У нас навіть є постійні пасажири — хтось з роботи добирається, інші часто приїжджають вночі поїздом. З графіком в нас все також дуже строго та чітко, тому що все підлаштовано під прибуття потягів, та й дотримуватися його не складно, бо вночі вулиці не завантажені. В середньому наш маршрут перевозить за одну ніч 18-25 пасажирів. Найбільше людей підбираємо на вокзалі, майже ніколи нікого немає на Театральній. А загалом, із трьох тролейбусів найбільше перевозить той, що їде першим маршрутом», — розповів нам водій Анатолій.

Окрім цього, Анатолій бідкався, що не завжди вночі їздиться спокійно. Вистачає пасажирів напідпитку, які шукають пригод та з’ясовують між собою стосунки прямо в транспорті. Водіям, навіть,­ декілька разів доводилося викликати поліцію. Поговорили ми тут і з пасажирами, від яких отримали все ті ж схвальні відгуки про роботу нічного транспорту.

Наступний нічний маршрут — №1. Слід зазначити, що як і «третій» їздить він чітко згідно графіку. Хоч сам тролейбус був явно старіший, ніж попередній, проте в ньому було досить тепло та зручно: на голову нічого не сипалося, а двері були закриті герметично.

FotorCreated

Як повідомила водій Марина, людей тут їздить більше через те, що маршрут прокладений по Львівському шосе, повз ринок.

«Приблизно, перевозимо 40 чоловік за ніч. Але це все одно, дуже мало. Чула, що будуть вирішувати відміняти чи залишити нічні маршрути наприкінці грудня, але я надіюся, що залишать. Так як в мене вдома малі діти, працюю лише в нічну зміну, тому якщо відмінять — залишуся без роботи», — каже Марина.

Варто відмітити, що проблем з видачею проїзних квитків у нічних тролейбусах не було. А ось, чи дають квитки у автобусах та електротранспорті вдень — це ми дізнаємося в наступному випуску проекту «Громадський транспорт».

Вкотре нагадуємо, що у нас проводиться голосування, де ви можете вказати маршрут по якому найскладніше та найнеприємніше пересуватися громадським транспортом.

Маршрутом, який набере найбільшу кількість голосів ми, обов’язково, проїдемося та відчуємо все «задоволення» такого пересування на собі.

0382.ua

 

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього