18 дітей госпіталізували прямо з поїзда, який прибув на центральний залізничний вокзал Києва, троє дітей перебувають у важкому стані.Про це повідомив глава Київської облдержадміністрації Олександр Горган на своїй сторінці у «Facebook».За словами Горгана, на місці працювали 12 бригад екстреної медичної допомоги. Усі діти з броварського танцювального колективу «Галатея», вони поверталися з Кам’янця-Подільського, куди їздили на змагання.

Прес-секретар Департаменту охорони здоров’я Києва Наталія Вишневська розповіла, що діти в стабільному стані.«18 діток звернулися, їхали з Кам’янця-Подільського з фестивалю, 3 – відмовилися від госпіталізації, 2-є – зняли з поїзда в Шостці, 6 в обласній лікарні, 3 в київській лікарні (2-є в 1-ій дитячій, 1 – в інфекційній). Стан дітей на даний момент задовільний. Попередній діагноз – харчова токсикоінфекція», – сказала вона.

Хмельницькій області унаслідок отруєння сьогодні було госпіталізовано 12 осіб, серед яких 9 дітей та 3 дорослих. Усі вони є учасниками дитячого молодіжного фестивалю, який в ці дні проходив у Кам’янці-Подільському. Проживали госпіталізовані в одному готельно-ресторанному комплексі і разом харчувалися.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього