Пацієнти хмельницького онкодиспансеру змушені діставатись на процедури по «сходах знущання» (Фото)

2033
немає коментарів

Небезпечні й занедбані сходи та ймовірність отримати травму — ось, що чекає пацієнтів обласного онкологічного диспансеру дорогою до відділення променевої терапії.

Вже протягом тривалого відрізка часу пацієнтам онкодиспансеру, щоб дістатися на життєво важливі процедури, доводиться долати круті розбиті сходи.

Зараз єдина дорога, що дозволяє потрапити на променеву терапію, виглядає так:

 

Як нам розповіли самі пацієнти, раніше функціонували сходи сусідньої обласної лікарні, які розташовані за кілька метрів від попередніх. Проте, вони зараз перекриті та знаходяться в аварійному стані.

 

«Це зараз сухо, але, все одно, важко та небезпечно тут спускатися. А коли слизько та дощ — ці сходи, взагалі, ніби знущання з нас. Цим шляхом ходять інваліди і люди похилого віку. Неодноразово були падіння, а уваги так ніхто і не звертає», — скаржиться Михайло.

І справді, за недовгий час нашого перебування тут, довелося побачити чимало людей, які з обережністю й певним острахом долали «горе-сходи».

  
 Були й такі, що вирішили добиратися навпростець, поміж деревами.
 За коментарем ми звернулися до головного лікаря диспансеру Леоніда Бриндікова. Він повідомив, що кошти є лише на ремонт радіології. Але і цих, виділених владою грошей, ледь вистачає, не говорячи вже про те, щоб ремонтувати щось інше.

«Ледве вдалося отримати гроші на ремонт радіології, про благоустрій навколишньої території взагалі мовчу. Враження, що до цього нікому немає діла. Ми б раді привести до ладу сходи, але коштів на це не виділяють ні в обласній, ні в міській раді, хоч у нас близько половини пацієнтів є мешканцями Хмельницького», — розповів журналісту  Леонід Миколайович.

0382.ua

Залиште коментар

Також по темі