VLUU L100, M100 / Samsung L100, M100

Славутське підприємство МКП «Інтек-Сервіс» виготовляло пелети, але разом з тим забруднювало повітря, не маючи жодного на це дозволу. За виявлені порушення природоохоронного законодавства діяльність підприємства призупинили.

Нещодавно до Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області звернулись жителі Славути, які були вкрай незадоволені діяльністю одного із підприємців, який, на їхню думку, забруднює довкілля.

Держекоінспекція провела перевірку підприємства згідно вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони атмосферного повітря малого колективного підприємства «Інтек-Сервіс», що спеціалізується на виробництві пелет з деревини. І дійсно, підозри славутчан були не марними, адже підприємство викидало в повітря забруднюючі речовини без відповідних дозволів.

Окрім того, суб’єктом господарювання було порушено правила експлуатації газоочисного устаткування.

Посадовця МКП «Інтек – Сервіс» було оштрафовано та внесено припис щодо усунення виявлених недоліків. Проте, як з’ясувалося пізніше, недоліки так і не усунули.

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області звернулась до суду і як наслідок – діяльність славутського підприємства тимчасово призупинили.

Актуально

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення