Правоохоронці в Новоушицькому районі просто на дорозі зустріли жінку, яку майже півроку вважали мертвою.

Наряд сектору реагування патрульної поліції Новоушицького ВП під час патрулювання зони обслуговування поблизу Струги зупинив невідому жінку, яка йшла по узбіччю. Зупинившись, поліцейські почали з’ясовувати чи не потрібна їй допомога.

“Жінка пояснила, що вона прямує з селища Муровані Курилівці Вінницької області до Києва, – кажуть поліцейські. – Це викликало підозру та й вона не мала при собі будь – яких документів.”

Аби прояснити ситуацію, жінку доправили до відділення поліції, де встановили її особистість.

Виявилося, що це Ольга Сосенко, яка проживала в селі Підлісся Івано-Франківської області.

Вона рік тому пішла з дому та перебувала в розшуку як безвісті зникла. В лютому в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесли відомості за фактом її зникнення. А в червні кримінальне провадження закрили у зв’язку з тим, що її рідним надали для впізнання тіло невідомої жінки, в якому вони впізнали свою зниклу родичку.
З’ясувавши всі обставини, працівники поліції Новоушицького ВП зв’язались з батьками Ольги та повідомили їм, що їх донька, яку вони поховали, жива та здорова.

“Після свого другого народження Ольгу Сосенко відправили за місцем проживання в Івано-Франківську область,” – резюмують поліцейські.

Depo.Хмельницький

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього