Хмельницькими поліцейськими спільно з обласною бібліотекою для дітей імені Т.Г. Шевченка започатковано ряд зустрічей з школярами, які покликані налагодити більш тісний контакт між правоохоронцями та підростаючим поколінням.

Сьогодні в рамках проекту відбулась зустріч учнів середніх класів ЗОШ № 16 міста Хмельницького з начальником відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції Сергієм Цимбалюком.

Сергій Володимирович розповів дітям про зміни, які відбуваються в поліції, та про повсякденну роботу правоохоронців. Також діти дізналися про те, як діяти в кризових ситуаціях і не стати жертвою злочинця. Наголосив правоохоронець і на відповідальності за протиправні діяння, які можуть вчинити неповнолітні.

Зі спілкування стало зрозуміло, що діти довіряють поліції, багато хто хоче пов’язати своє майбутнє зі службою в правоохоронних органах, тож, за словами Сергія Цимбалюка, основне завдання поліцейських — не втратити цю довіру.

Подібні зустрічі планується проводити на регулярній основі не тільки в обласному центрі, а по всій області. Для дітей завжди відкриті двері територіальних відділів поліції, Головного управління Нацполіції та музею органів внутрішніх справ області. Крім того, поліцейські запрошують школярів активно долучатися до ряду соціальних ініціатив, започаткованих хмельницькими правоохоронцями.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

 

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення