Поранені військовослужбовці  Центру розмінування продовжать лікування у військових шпиталях Хмельницького та Вінниці. Одразу після поранення їх прооперували. Нині і загрози їхньому життю немає.  Нагадаю, у четвер під час  триденних навчальних зборів командного складу Збройних Сил України у Кам’янці-Подільському , осколкові поранення отримали троє армійців.  Після   навчань  вони «зачищали»  територію полігону  й  натрапили на залишки вибухових предметів.

 – У лікарню поступили троє військовослужбовців після отриманих травм, двоє в середній ступені важкості, один – у важкому стані, були проведені оперативні втручання. У хворих були уражені найбільше з розривом артерій, – каже Олег Красовський, завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Кам’янець-Подільської міської лікарні №1

За попередньою версією,  розірвався  реактивний  двигун   або сповільнювач  переносного заряду розмінування.  Причини вибуху встановлюються.  Військова прокуратура Чернівецького гарнізону розслідує обставини порушення правил поводження з вибуховими речовинами і небезпечними предметами на полігоні, що призвело до травмувань. Розпочато кримінальне провадження.

Поділля-центр

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення