Наприкінці квітня п’ятеро учнів хмельницького НВК№2 потрапили до інфекційної лікарні, а більше 100 не прийшло на навчання. Стало відомо, що учнів заразили троє працівників їдальні. Як зазначив директор департаменту освіти і науки міськради Роман Миколаїв, їх покарали дисциплінарно. Персонал уже приступив до роботи.

“Уже є результати лабораторних досліджень. З’ясували, що ротавірусну інфекцію з комбінацією стафілококу мали троє працівників їдальні. Їх покарали дисциплінарно”, – додає Роман Дмитрович.

За словами директора НВК №2 Оксани Кореганової, працівники притягнені до дисциплінарної відповідальності і мають догани. Наприкінці минулого тижня усі вони принесли довідки про те, що здорові і вже допущені до роботи.

“Працівники проходили обстеження у Хмельницькому обласному лабораторному центрі, потім уже інфекціоністи призначили їм лікування. Після лікування здавали аналізи повторно”, – зазначила Оксана Іванівна.

Нагадаємо, що після інциденту, фахівці Хмельницького обласного лабораторного центру виявили стафілокок золотистий у 6 працівників школи. Знайшли його і у відварній сосисці та варениках з картоплею, які вживали діти.

Газета “Є”

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницький привезли тропічну малярію з Цейлону. Хворий у обласній інфекційній

На початку липня  в Хмельницьку міську інфекційну лікарню