Подія сталася вчора, 23 листопада, в райцентрі Полонне в період з 17.00 до 19.00 години. До потерпілих завітали четверо людей — два чоловіка та дві жінки, і попросилися на ночівлю. У результаті пенсіонери залишились без усіх своїх заощаджень.

Підвечір у двері подружжя постукали дві пари і попросилися на ночівлю. Мовляв, вони переселенці з Криму і зараз у пошуках житла. Пенсіонери погодились і впустили гостей у будинок. Під час вечері одна із жінок почала говорити з господинею і зауважила, що на неї наведена страшна порча. Взялися викачувати яйця, а потім «рятівниця» авторитетно сказала, що увесь негатив лежить на грошах і прикрасах. Тоді бабуся винесла усі свої заощадження — 4 тисячі гривень, 2 золоті обручки, ланцюжок та сережки, і передала шахрайці. Після цього усі четверо кудись почали збиратися і сказали, що за півгодини повернуться. Проте більше цих людей потерпілі не бачили. Разом з ними зникли і всі заощадження пенсіонерів.

Прийшовши до тями, потерпілі одразу зателефонували в поліцію. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Наразі вживаються заходи по встановленню осіб зловмисників.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього