5 грудня, у місті Кам’янець-Подільський військовослужбовці Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України в рамках святкування Дня волонтера та 25-ї річниці Збройних Сил України здійснили марш-кидок на 5 км. Про це на сторінці у Фейсбук повідомив  підполковник Андрій Агєєв.

Зі своєю штатною зброєю, в бронежилетах, в забігу взяли участь 100% чоловічого особового складу військової частини, які не задіяні у виконанні спеціальних бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

Як зазначив начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков, проведенням цього спортивного заходу військовослужбовці Центру продемонстрували, що вони вдячні волонтерам, високо цінують їхню важку працю і підтримують всіх хто сьогодні на передовій зі зброєю в руках захищає державний суверенітет та територіальну цілісність України. І волонтерам, і нашим бойовим побратимам – захисникам України, сьогодні дуже нелегко у надскладних умовах виборювати право нашої країни на світле майбутнє. Крім цього проведення марш-кидку дозволить згуртувати підрозділи частини та зміцнити витривалість особового складу до дій у складних погодних умовах, додав офіцер.
– Під час забігу військовослужбовці Центру показали відмінну фізичну форму, всі як один фінішували з приємними та позитивними емоціями, ніхто навіть і не думав якимось чином «відкосити» від кросу, – підкреслив заступник начальника Центру по роботі з особовим складом підполковник Богдан Беркута. – А як інакше, коли на чолі всього забігу сам командир, – додав офіцер.

Залиште коментар

Також по темі

Ялинкам у Шепетівці потрібен відеонагляд

Про це йдеться на сторінці Шепетівка онлайн у