Четвертокласник з маленького села Волочиського району, що на Хмельниччині, врятував свою сестричку від ґвалтівника і допоміг слідчим у розслідуванні кримінального провадження.

За мужній вчинок дев‘ятирічному Богданові Івасюку начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Микола Семенишиноголосив подяку, а ветерани ОВС вручили хлопчикові медаль «За сприяння правоохоронним органам».

Близько місяця тому школяр побачив, як односелець, перебуваючи у нетверезому стані, проник через вікно до їхнього будинку та намагався зґвалтувати його шестирічну сестру. Хлопчик не розгубився, забив на сполох, а потім все чітко і детально розповів поліцейським.

Як зазначив слідчий, саме завдяки Богдану, який у свої дев‘ять років повівся, як справжній мужній чоловік, вдалося запобігти важким наслідкам злочину.

Сам четвертокласник розповів, що мріє в майбутньому стати поліцейським. До речі, хлопчик, щоб на дев‘яту годину потрапити на заняття до школи, щоденно о сьомій годині ранку вирушає у дорогу, адже живе у невеличкому селі за кілька десятків кілометрів від навчального закладу.

За словами директора школи Григорія Райтаровського, Богдан уже зараз вирізняється стресостійкістю, мужнім характером, а також дуже любить читати. Врахувавши це, правоохоронці подарували хлопчикові добірку цікавих енциклопедій, красивий шкільний рюкзак і звичайно, справжній поліцейський кашкет.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього