Недавно учениця Берездівського НВК Оксана Стецюк провела дослідження радіаційного фону біля Хмельницької АЕС. 

Як повідомляє Сайт міста з посиланням на прес-службу Хмельницької ОДА, юна дослідниця має на меті довести у своїй науковій роботі, що радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС не впливає на стан навколишнього середовища.

Учениця та вчитель фізики зі Славутчини проводили дослідження разом із представниками цеху радіаційної безпеки та представниками відділу роботи з громадськістю, які є кураторами даного проекту. Під час досліджень було проведено заміри радіаційного фону в машзалах першого та другого енергоблоків. Нагадаємо, що другий енергоблок відключений від мережі, оскільки на ньому проводиться планово-попереджувальний ремонт. Також дослідники проводили вимірювання радіаційного фону біля будівлі блоків, в їдальні, біля водосховища та на території відкритого розподільчого пристрою атомної станції.

Оксана Стецюк розповіла, що у своїй роботі прагне довести жителям Ганнопільської та Берездівської громад, що Хмельницька АЕС є безпечною для довкілля, а радіаційний фон на промисловому майданчику атомної станції перебуває в межах норми.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього