Станом на 08.00 13.11.2016р. по області знеструмлено 52 ліній електропередач 10кВ, 575 трансформаторних підстанцій, 140 населених пунктів у 8 районах області. Зокрема без електропостачання залишились 30населених пунктів у  Красилівському,  19 – у Волочиському, 15 – у Білогірському, 42- в Ізяславському, 13 – у Городоцькому, 9 – у Старокостянтинівському, 3 – у Шепетівському, 2 – у Хмельницькому та  7 – у Теофіпольському районі. Для відновлення електропостачання задіяно 44 бригади місцевих РЕМ, 178 працівників та 50 одиниць техніки. Виконання робіт ускладнюється тим, що до окремих населених пунктів все ще розчищені під’їзні шляхи.

Для розчистки і посипання доріг службою автодоріг задіяно 74 одиниці техніки та 141 працівник. Комунальними службами області задіяно 164 одиниці техніки.

Директор дочірнього підприємства “Хмельницький облавтодор” Анатолій Дячук зауважив, що значно сповільнює роботу по розчистці доріг великогабаритний вантажний транспорт. Замість того, щоб проводити розчистку, працівники змушені визволяти із снігового полону загрузлі фури, які до того ж перешкоджають нормальному руху транспорту та сприяють утворенню заторів на дорогах.

За прогнозами синоптиків, сніг на Хмельниччині падатиме сьогодні цілий день та найближчої ночі. Температура повітря становитиме 1-3 градуси нижче нуля вдень, і до “мінус” 5 уночі. Завтра може бути без опадів. Наступні снігопади очікують у четвер 17 листопада.

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього