У Старокостянтинові з учнів шкіл почали вимагати у автобусах повну вартість квитка, повідомляє “Перша міська“.

Згідно рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, на 2016-2017 навчальний рік вартість проїзду на міських маршрутах загального користування для дітей шкільного віку (крім учнів шкіл міста Старокостянтинів, які проживають в мікрорайоні Вокзал ІІ) становить дві гривні – щоденно, крім неділі.

Але в автобусах міста продовжуть продавати школярам квитки по чотири гривні.

Жителі міста скаржаться місцевим високопосадовцям (четвертий день підряд на телефон поступають дзвінки від мешканців) про те, що з їхніх дітей в міському транспорті вимагають платити за проїзд 4 грн. Один з депутатів спробував власноруч перевірити інформацію. Як виявилось, усі перевізники дійсно брали 4 грн. На зауваження кондукторам та водіям, одні казали що ніби то щойно дізнались. Дехто повертав учням по 2 грн. А дехто взагалі обурювався та говорив про несправидливість. Дійшло навіть до того, що водій одного з маршрутів хотів висадити з автобуса місцевого законодавця.

“На виконкомі вирішили, що діти в осінні, зимові і весняні канікули, крім літніх мають їздити за пільговою ціною”, – кажуть місцеві депутати.

Водночас, під час осінніх канікул діти були вимушені добиратись до гуртків за подвійну плату.

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього