Лікарі лікують тіло, а волонтери лікують душу. Саме під таким гаслом пройшов захід 5 листопада у Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни. Зазначимо, що загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і пошану, а відзначають його щорічно 6 листопада.

Отож, концерт проводився для учасників Антитерористичної операції та для усіх ветеранів війни, які проходять лікування у госпіталі за підтримки ректорату ХНУ.

Зокрема, концертна програма була підготовлена Центром культури та естетичного виховання студентів, уже традиційно кафедрою соціальної роботи та соціальної педагогіки, а також відділом охорони та пропускного режиму Хмельницького національного університету.

«Нам приємно, що своєю творчість ми приносимо щастя. Хоча б на декілька хвилин військові забувають за свої проблеми та із захопленням слухають пісні. Ми бачили посмішки на обличчях глядачів, а це – найкраща винагорода для нас», – зауважила студентка кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Ілона Мазур.

0382.ua

 

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці