Що таке імунна система людини, в чому полягають основні функції імунітету, що таке вірус імунодефіциту людини, як вберегтись від СНІДу та про толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей розповіли студентам хмельницького політехнічного коледжу. Докладніше далі у сюжеті.
1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Синдром набутого імунного дефіциту – одна з останніх епідемій нашої сучасності і була прозвана чумою 20-го століття. Сьогодні ж соціальні працівники «Хмельницького відділення мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД» розповіли студентам політехнічного коледжу про те, як вберегтись від цієї хвороби.

Студентам розповіли про способи інфікування ВІЛ/СНІД та як його уникнути. Адже сьогодні, статистика захворюваності у Хмельницькій області доволі висока. Більше 2-х тисяч подолян є ВІЛ-позитивними. Аби зменшити цю цифру і проводяться такі лекції.

Перед лекцією студенти пройшли тестування на предмет того, чи знають вони що таке ВІЛ/СНІД. Результати показали – молодь знається на цьому не дуже. А між тим, саме молоді люди знаходяться у зоні ризику. Адже починаючи статеве життя, вони не завжди дбають про його безпеку. Такі лекції дають змогу донести людям інформацію про хвороби і змусити їх задуматись про своє здоров’я та спосіб життя. Більше того, усі бажаючі можуть анонімно пройти тестування на ВІЛ-статус. За словами Оксани Драч бажаючих протестуватись після таких лекцій чимало.

Студенти серйозно сприйняли надану інформацію. У них виникало багато питань, особливо про шляхи передачі ВІЛ-інфекції. Варто пам’ятати – епідемія ВІЛ/СНІД за своїми масштабами і спустошливою дією стала однією з найсерйозніших загроз для людства. Саме цю хворобу краще попередити, ніж усе життя лікувати.

Новини tv7+

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення