Зірковий волонтер Сергій Притула передав Кам’янець-Подільському Центру Розмінування ЗСУ два комплекти обладнання для підводних робіт. Вартість даного спорядження – 5 тисяч 800 доларів.

Про це телеведучий та шоумен написав на своїй сторінці у Facebook.

Окрім цього Сергій Притула погодився на пропозицію військових  спробував себе у ролі професійного водолаза:

«Одягли на мене якусь гумову біду, у яку треба було залізти усім тілом через горловину, взули у свинцеві чобітки по 21 кг ваги кожен, начепили ще якісь грузила, на голову вділи акваріум, який реально прикріпили до костюма трьома болтами. Лишилось тільки невеличке віконечко спереду, крізь яке я ще намагався посміхатись… Коротше кажучи, водолаз з мене десь такий самий, як і космонавт – ніякий! Нуль! Просто дно! Я у тому «трьохболтовому» вагою у 80кг довше йшов до занурення, аніж перебував під водою. Як пішов під воду, то взагалі не зрозумів, що коїться: дихати важко, груди сперло, ілюмінатор перед писком запітнів, вода каламутна – видимість нуль! Повна дезорієнтація! Витягли моє грішне тіло з води, посміялися, кажуть: «Ну все, Дмитрович, тепер ти водолаз!», – поділився з читачами волонтер.

Нагадаємо, що це не перший візит Сергій Притули до Кам’янця-Подільського: зокрема на початку червня цього року загін водолазної підготовки також поповнився двома комплектами сучасного водолазного спорядження, яке буде використовуватися під час підготовки фахівців та у ході виконання бойових завдань в зоні проведення АТО.

https://ngp-ua.info

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього