У спортивно-культурному центрі «Плоскирів» відбулося свято краси і таланту міні-міс «Плоскирівська красуня 2016». Маленькі учасниці допомогли глядачам поринути в атмосферу краси, веселощів та таланту. Взяти участь у конкурсі мали можливість усі бажаючі дівчатка віком 6-8 років.
Конкурсантки презентували себе у різних амплуа. Після першого енергійного виходу, веселої зарядки та знайомства з журі учасниці вийшли на сценічний майданчик в стилізованих українських костюмах та розповіли про себе й свою сім`ю у віршованій формі з відеорядом із власних фото.
Далі маленькі красуні ділилися мріями про майбутню професію, а ще демонстрували свої таланти. Конкурсантки приємно вразити глядачів та ще більше завоювали  симпатії суддів, коли юні хлопчики вивели наших красунь, одягнених в бальні сукні, на майданчик.
Між виходами наших принцес, художніми номерами глядачів тішили учасники танцювальної студії ЗОШ №20 «DanceStep», учасники студії народного танцю «Барвінчата» СКЦ «Плоскирів», учениця школи мистецтв «Райдуга» Анна Середа, учениця центру професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій Анастасія Боблак.
Дуже гарним і яскравим виявилось це свято, за що велика подяка батькам, які трудилися разом  із своїми дітками та приводили їх на щотижневі репетиції.
Жодна юна конкурсантка не залишилась без уваги та подарунків, всі отримали свої титули:
«Міс Родзинка 2016»  – Лоб Каріна
«Міс Веселинка 2016» – Редько Олександра
«Міс Артистичність 2016» –Янко Даніела
«Міс Глядацьких симпатій 2016»  – Школяр Анна
«Міс Чарівність 2016» – Припута Поліна
«Міс  Тендітність 2016» – Мороз Аріна
Омріяним титулом «Плоскирівська красуня 2016»  нагорожено  учасницю за № 1 Янко Даніелу.

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці