У Хмельницькому презентували книгу «Пам’ять жива». Написали її у Слов’янську Донецької області тамтешні бібліотекарі, викладачі авіаційною коледжу та військові 95-ої аеромобільної бригади. У виданні вмістилася історія вісімдесятичотириденної окупації міста й його визволення й життєписи тих, хто загинув, захищаючи Слов’янськ.
За власні гроші авторів книга «Пам’ять жива» побачила світ в середині квітня цього року. Нині примірників небагато – лише дві сотні екземплярів. До Хмельницького видання привезли працівники Слов’янського авіаційного коледжу. Світлана Фірсова – його бібліотекарка і одна із авторок книги.
Так, на сторінках книги увічнили пам’ять про шістдесяти чотирьох загиблих у квітні-липні 2014-го року. П’ятьом із них присвоїли звання Героя посмертно.
Книга написана українською. Пані Світлана зізнається до війни не заморочувалася над мовним питанням, нині ж намагається говорити державною мовою. Навіть почали тісніше співпрацювати з колегами із західної України. Тим паче у бібліотекарів Хмельницького є чого повчитися.

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці