Близько 20 учасників АТО влаштували демонстативний протест під управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області. Вимагають виділити їм земельні ділянки у Кам’янець-Подільському районі. На місце протесту принесли порожні бочки, дрова. Встановили військовий намет.

В обідню пору сьогодні, 20 червня,  біля приміщення Держгеокадастру області зібралося два десятки чоловіків. З собою принесли порожні бочки, почали бити по них палками. Навпроти входу в управління поставили плакати із написом “Геть руки від хмельничької землі”.

Присутні представилися журналістам учасниками ГО “УБД АТО Поділля”. Розповіли, що їм відмовили у праві отримання земельної ділянки. За словами одного із засновників ГО Ореста Слободяна, військові хочуть отримати землю в селі Кадиївці Кам’янець-Подільського району. – Є один фермер, який мав в оренді 196 гектарів землі. У нього закінчився термін договору оренди, то він вирішив звернувся до нашої громадської організації з пропозицією  розділити ці гектари між учасниками АТО, – повідомив Орест Слободян.

За словами активіста, вони зібрали пакет необхідних документів і звернулися до управління Держгеокадастру. Кілька разів ходили, але в реєстрації їм відмовляли.  – А вчора нам взагалі відмовили в реєстрації землі, бо вона вже виставлена на аукціон, – каже активіст.

Vsim.ua

Залиште коментар

Також по темі