У рамках шестирічної співпраці між навчальними закладами десять студентів з польського міста Глогова завітали до Індустріального коледжу, де ділитимуться досвідом, як врятувати життя за декілька хвилин та які дії при цьому потрібно виконувати.

В програмі перебування польських друзів – знайомство з пожежною частиною Кам’янця, екскурсії містом та основне – лекції для школярів про те, як врятувати життя, і звичайно ж, гості  розповідатимуть  про Польщу для ознайомлення з сусідньою країною.

 

Привітав гостей  у місті над Смотричем  та вручив їм подарунки від імені міського голови Михайла Сімашкевича заступник мера Вадим Савчук. У свою чергу, представники делегації подякували за тісну співпрацю та  гостинність наших жителів.

Варто повідомити  що в Польщі було створено спеціальні рятувальні бригади серед молоді, де її навчали надавати першу необхідну допомогу. Відтепер студенти Глогівського Комплексу політехнічних шкіл розповідатимуть про отримані знання кам’янчанам.

Відповідно, своїм досвідом вже поділилися і наші студенти, які перебували в Польщі в рамках даного проекту з 19 по 26 жовтня. Повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільської  міської ради.

http://www.marichkanews.com/

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього