У мережі “Фейсбук” з’явилось відео, на якому група людей, яка називає себе батьками дітей – учасників фестивалю у Кам’янець-Подільському.  Люди обурені тим, що готель “Ксенія”, звідки їхні діти потрапили на лікарняні ліжка, називають небезпечним. Вони переконують – їжа в готелі “Ксенія”, де був зроблений запис, смачна. Дітям, за словами людей на відео, все подобається настільки, що вони не хочуть їхати назад.

Утім, Вікторія Кохановська, що виклала відео, переконує, відео записали не в “Ксенії”. Тим паче, що станом на 23 листопада, коли за словами авторів відео, вони зробили запис, готель закрили.

За день до того Кохановська записала інтерв’ю із власницею  “Ксенії”, котра визнала, що на кухні закладу могли бути проблем із дотриманням санітарних умов, та не зняла із себе провину за більш як 70 отруєних мешканців готельного комплексу.

На даний момент відео можна переглянути лише перейшовши на сторінку у Фейсбук

Люди на ньому називають Вікторію  обманщицею, коментатори – аферисткою. А сама дівчина коментує це так:

Одним словом… вина я, зробила такий піар… вині організатори, бо таке придумали взимку…. вині діти, бо привезли з собою бутерброди, вині батьки, бо не дозволили пролікувати дітей, саме тому їх відправили до Києва потягом….. Та взагалі, це все не правда… і це наші фантазії….ніякої інфекційної хвороби в нашому місті не має…. =)
Мда…. Щоб вони тільки і робили як піарилися на здоров’ї своїх дітей… Чи провладних діти не такі, як наші?!

Також прошу переглянути відео від 22.11.16р. де ті самі батьки, але слова та претензії різні, – пише Кохановська

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього