Управління соціального захисту населення повідомляє, що для забезпечення вчасного та ефективного виконання бюджетної програми «Заходи із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених в запас або відставку)», постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)» продовжується проведення професійного навчання учасників АТО, з урахуванням їх побажань, у професійно-технічних навчальних закладах, професійних ліцеях, вищих професійних училищах.


Учасники АТО мають можливість пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного бюджету у професійно-технічних навчальних закладах, автошколах ТСОУ, навчально-курсових комбінатах, курсах водіїв тощо з терміном навчання до 12 місяців.


У разі виявлення учасником АТО бажання пройти таке навчання, необхідно звернутися до управління соціального захисту населення для подальшого укладання відповідних договорів з навчальними закладами про спрямування та освоєння у 2017 році коштів на навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації демобілізованих учасників антитерористичної операції за рахунок бюджетних коштів.
Для отримання додаткової інформації звертатись за адресою управління: пр-т. Незалежності, 29, каб. 3, або за телефоном 4-14-04

ГО “Нетішинська Самооборона”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього