У Нетішині оголосили епідемію грипу. Поріг захворюваності там перевищено на 19%. За тиждень занедужали понад 600 осіб, більше половини – діти. Загалом на Хмельниччині епідемпоріг поки-що не перевищений. Але медики кажуть, що область на порозі епідемії.

 За минулий тиждень – 662 випадки ГРВІ, 4 випадки грипу серед дітей. О зпорядженням міського голови з 8 по 14 грудня в місті введено обмежувальні заходи – призупинено навчання у школах, закриті всі позашкільні заклади. У дитячих садочках посилений ранковий огляд, персоналу рекомендується носити маски, – каже Наталія Кравчук, завідувач Нетішинським міськрайонним відділом ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України».
 
Більше 25 чоловік позавчора поступило, вчора 20. Збільшилася госпіталізація на різноманітні ГРВІ і втому числі на грип. Є і важкі хворі, 4 перебували в реанімації, – коментує Оксана Піддубна, головний лікар Хмельницької інфекційної лікарні.

Пік захворюваності, за усіма прогнозами, в цьому сезоні припаде на січень. Отож, час, аби зробити щеплення, ще є. Якщо вдасться знайти вакцину. В цьому році в Україні її обмаль – лише 150 тисяч доз на все населення.

Поділля-Центр

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього