На останній черговій 20-й сесії нетішинської міської ради депутати затвердили новий перелік для придбання медобладнання  СМСЧ , кошти на яке були виділені ще на 6-й сесії міської ради у лютому 2016 року!
Нагадаємо, що ще у лютому 2016 року депутатами був розподілений залишок медичної субвенції, який залишився на 1 січня 2016 року, у розмірі 5,534 млн грн. З них 3,6 млн грн передбачили на закупівлю медичного обладнання для ДЗ “СМСЧ № 4” МОЗ України. З певних причин реорганізації закладу обладнання придбано не було і вже 22 липня на 15-й сесії НМР депутати погодили новий розподіл цих грошей на придбання медобладнання вже для комунального закладу НМР “СМСЧ м.Нетішин”.

І ось наприкінці листопада 2016 року це питання знов виринуло в порядку денному бюджетної комісій, адже як виявилося за цей час було придбанно обладнання лише на 800 тис грн з 3,6 млн грн!

На бюджетній комісії керівник стаціонару пані Валентина Щукла , за відсутності головлікаря, розповіла депутатам про причини цієї події. Дійсно  на кінець листопада було витрачено лише приблизно  800 тис грн на закупівлю медобладнання.  А майже 2,8 млн грн ще виявилися не освоєними! Де не відбулася тендерна закупівля, де ще були якісь причини. Але ця ситуація визвала обурення в членів бюджетної комісії, адже за умови що кошти не будуть витрачені, СМСЧ може просто їх втратити вже в наступному році!
Депутати врешті погодили новий розподіл коштів , які тепер передбачено на закупівлю в стаціонар апарату УЗІ  Philsps Clear Vue 650  за 1,2 млн грн, лапароскопічної стійки за 1 млн грн та хірургічного столу за 194 тис грн.

Нетішинська Самооборона

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього