Проект «Хмельницька Міська Велопарковка» представлений в голосуванні на фінансування з Бюджету міських ініціатив на 2017 рік. Аби потрапити до фінального голосування, проект мусить набрати чимбільше “так” простих містян.

Проект розроблений у співправці Радника міського голови Хмельницького з питань розвитку велоінфраструктури, ГО «Критична Маса» і Громадської ініціативи Proprostir.

Нині у Хмельницькому бракує велопарковок, натомість кількість водіїв “двоколісних” із кожним роком зростає – Україна переживає справжній велосипедний “бум”. Їздити на велосипеді модно і корисно для здоров`я. До того ж це повноцінний транспортний засіб, набагато дешевший та екологічніший за автомобіль.

Активісти переконують: зручні та місткі велопарковки потібні не лише хмельничанам. Це – одна із ознак розвинутого європейського міста, і  туристи неодмінно оцінять таку, здавалось би, дрібничку.

Розоблена велопарковка відповідає таким критеріям:
– зручність. Велосипед можна сперти і пристібнути за раму;
– унікальність. Багато європейських міст мають власний дизайн велопарковок, дана парковка розроблена на основі літери Х, що відповідає назві нашого міста;
– легка у виробництві. Майже немає зварних швів і елементів;
– можна використовувати, як обмежувальний паркан на тротуарі, таке рішення сприяє безпеці пішоходів.
Підтримти проект можна тут.

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього