Учасник АТО Дмитро Чорномаз  розповів про деталі вчорашньої події та реакцію структур.

17 липня відбувалася зустріч керівництва Укртрансбезпеки з представниками громадських об’єднань, де обговорювали проблему численних відмов у пільговому перевезенні учасників АТО. Тоді, начальник управління обласної  Укртрансбезпеки  пообіцяв миттєво реагувати на такі порушення.

Не пройшло і доби від зустрічі, як водій хмельницької маршрутки зі скандалом відмовив у пільговому проїзді учаснику бойових дій.

«На вулиці Подільській сів у 30-ту маршрутку та пред’явив водієві посвідчення учасника АТО. У відповідь отримав відмову в грубій формі. Це почули всі у маршрутці. Водій сказав, що посвідчення не дійсне та безкоштовно везти мене не буде. Після чого, я викликаd на кінцеву зупинку поліцію. Патрульні приїхали та взяли пояснення в мене та в нього», — розповів нам Дмитро.

Вже сьогодні, 20 липня, АТОвець повідомив про події в Укртрансбезпеку. У результаті, вони разом із представниками облдержадміністрації та учасниками АТО організували рейд та знайшли водія.

«Відреагували всі дуже швидко та пішли на зустріч. Одразу ж відбувся спільний рейд. Коли знайшли водія, той з обуренням сказав мені «Що виклав мої фотографії у Facebook?», — продовжив Дмитро Чорномаз.

Працівники Укртрансбезпеки склали протокол, аби притягнути водія до адміністративної відповідальності. Також пообіцяли покарати перевізника.

0382.ua

 

 

Залиште коментар

Також по темі

У серпні в зоні АТО загинуло двоє мешканців Хмельниччини

Минулого місяця Хмельниччина втратила у зоні проведення антитерористичної