На даний момент в області зареєстровано 359 пасажироперевізників, в яких нараховується 2865 транспортних засобів. Найвпливовіших з них на ринку автоперевезень запросили, щоб обговорити стан безпеки перевезень у зимовий період.
Начальник управління превентивної діяльності Валентин Білянський зазначив, що у 2016 році працівниками поліції задокументовано 73 порушення правил дорожнього руху, допущених водіями, які перевозять пасажирів. Найнебезпечнішими з них є керування транспортними засобами з технічними несправностями, перевезення пасажирів понад максимально допустиму кількість, порушення правил зупинки під час посадки чи висадки громадян.
У ході обговорення існуючих проблем учасники «круглого столу» вирішили створити загальну базу водіїв, які працюють на громадському транспорті, щоб у разі потреби можна було перевірити так звану водійську «історію»: чи не схильний працівник до порушень правил дорожнього руху, скільки штрафів йому було виписано, чи не було на нього скарг з боку пасажирів тощо.

Подільська інтернет-газета

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього