Хмельницький міськрайонний суд ухвалив вирок 23-річному хмельничанину, який викрадав номерні знаки з автомобілів. Прокурор довів причетність злочинця до вчинення 13 таких кримінальних правопорушень.

Як повідомили у місцевій прокуратурі, протягом листопада 2015 року – січня 2016 року хмельничанин, незважаючи на попередні судимості, знову взявся за крадіжки.

«Переважно в нічну пору доби зловмисник викрадав номерні знаки з автомобілів, припаркованих у дворах будинків, та ховав їх неподалік. На лобовому склі він завжди залишав записку зі своїм контактним номером телефону та пропонував їх викупити. За це просив від трьохсот до семисот гривень», – зазначили в прокуратурі.

Зазвичай, уже наступного дня власники авто телефонували і домовлялись із зловмисником про умови передачі грошей та повернення номерів. Цікаво, що потерпілими від цього злочину є виключно власники авто з іноземними номерами.

У суді хмельничанин повністю визнав свою вину та активно сприяв розкриттю злочинів, що пом’якшило його покарання. Обвинуваченому доведеться повернутись у місця позбавлення волі на рік і 8 місяців.

“Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього