За повідомленням Хмельницької митниці ДФС, з початку 2016 року на території її обслуговування заведено 153 справи про порушення митних правил на суму 4,2 мільйони гривень. Це вдвічі більше у порівнянні з результатами минулого року.
Під час складання восьми протоколів про порушення митних правил митники вилучили предмети правопорушення на суму 1,6 мільйона гривень. Найчастіше з-поміж предметів правопорушення фігурують транспортні засоби, килимові вироби, тютюнова та алкогольна продукція, електричне устаткування. Як правило, порушники митного законодавства вдаються до заниження митної вартості чи приховування об‘ємів продукції, що перетинає кордон.
З метою встановлення країни походження товарів та з‘ясування інших обставин до митних органів іноземних держав митницею було надіслано 28 запитів. Отримано 15 відповідей. За інформацією, що надійшла з митних органів інших країн заведено 22 протоколи про порушення митних правил суму 2,2 мільйона гривень, що складає 14 відсотків від загальної кількості справ.
Як зазначають фахівці Хмельницької митниці ДФС, для ефективної протидії порушенням митних правил при переміщенні товарів через кордон у їхньому розпорядженні є арсеналом сучасних електронних і технічних засобів. Не останнє місце у цьому ряду відводиться й такому апробованому методу, як робота кінологічним команд.

ДФС у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього