Більше 1400 ДТП сталося за цей період у місті Хмельницькому.
Упродовж року хмельницькі патрульні отримали більше 65 тисяч викликів на лінію “102”. Речний патрульної поліції міста Роман Мартинюк каже, що це були виклики різного характеру, як ті, що стосуються діяльнсті патрульних, так і просто інформаційні звернення.

“Середній час приїзду на викликик біля 7 хвилин. Більшість викликів вирішується за 5-10 хвилин. Працівники патрульної поліції по гарячих слідах затримали більше ніж 100 зловмиників, з допомогою копів розкрито 160 кримінальних правопорушень”, – додає Роман Мартинюк.

За весь час роботи патрульні винесли біля 23 тисяч адміністративних матеріалів, які були опрацьовані та направлені до суду. Начальник відділу адміністративної практики, старший лейтенант поліції Богдан Молотюк розповідає, що за фактом керування у нетверезому стані поліціянти склали 1307 адмінматеріалів.

“Усі адміністративні матеріали направили до суду.1200 рішень уже прийняті. Водії притягнуті до відповідальності і велика частина з них позбавлені права керування. Та  стан аварійності на дорогах залишається складним”, – зазначає Богдан Молотюк.

За його словами, на вулицях міста зареєстрували 1430 ДТП. У них 8 осіб загинуло. 80 аварій сталося з вини п’яних водіїв. Cума штрафів, які наклала парульна поліція за рік роботи –  4 мільйони 423 тисячі гривень, зтягнуто 3 мільйони 390 тисяч гривень.

Газета “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього