На Хмельниччині виявлено факт несплати забудовником понад 1 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 Прокуратурою Хмельницької області спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Хмельницькій області вживаються заходи щодо викриття фактів умисного ухилення від сплати загальнообов’язкових платежів суб’єктами будівельної діяльності.

Про це повідомив начальник відділу прокуратури області Олег Львовський.

Так, галузевим відділом прокуратури області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області за ч. 1 ст. 212-1 КК України (ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування).

Встановлено, що службові особи підприємства, яке займається будівництвом багатоквартирних будинків у м. Хмельницький, незважаючи на наявність чималих грошових коштів на його рахунках, з вересня 2013 року умисно не сплачували задекларований єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в сумі понад 1 мільйон гривень.

На даний час проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення обставин кримінального правопорушення.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього