Фото газети "Є"

Застрелений хмельницькими копами 46 -річний чоловік, що поранив кількох перехожих шилом,  стояв на обліку у психоневрологічному диспансері.

Нагадаємо, сьогодні, 30 грудня, на перехресті вулиць Тернопільської та Кам’янецької поліція відкрила вогонь по агресивному чоловікові. Той штрикав шилом в обличчя пеерхожим, встигнувши поранити кількох.

Поліція що прибула на місце, зробила кілька попереджувальних пострілів у повітря. Однак чоловік виявив намір напасти і на поліцію, то ж копи змушені були вистрілити в ногу чоловіка, аби зупинити його. Згодом той помер у кареті швидкої. Соцмережі гаряче обговорюють інцидент. І доки офіційних повідомлень немає, припускають, що причиною смерті могла стати  втрата крові або больовий шок.

Тим часом двоє потерпілих, котрих психічно хворий чоловік встиг поранити, звернулись по медичну допомогу.  Одна із них – працівниця реєстратури медзакладу, котру агресивний чоловік поранив просто на робочому місці.

За неперевіреною інформацією сьогодні зранку загиблий втік із психоневрологічного диспансеру. Як з’ясувалось, раніше чоловік притягувався до кримінальної відповідальності за нанесення тілесних ушкоджень.

Зараз копи просять зголоситись усіх свідків трагедії та потерпілих.

За фактом подій відкрито кримінальне провадження. Слідство перевірить, наскільки правомірним з боку поліції було застосування вогнепальної зброї. Соцмережі наразі розділились у дусках – одні вважають, копи не мали права стрілфти, інші підтримують рішучі дії поліції, без яких, кажуть, потерпілих, а то й жертв, могло бути більше.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього