Оскільки п’єси Шекспіра створені, перш за все, для сцени, а під час читання у них можна не помітити багато захопливих деталей, учні гратимуть у виставах, де свої ролі виконуватимуть англійською мовою. Цього дня також відбудуться відкриті уроки та розмовні клуби англійською. Хмельницької області на всеукраїнській акції представлятимуть:

–          Радісненська ЗОШ Красилівського району Хмельницької області, с.Радісне (Лілія Богачик, [email protected]);

–          Сахновецька ЗОШ I- III ступенів Ізяславського району Хмельницької області (Ольга Ивоняк,[email protected]);

–          Заліський-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ст. та ДНЗ Кам’янець-Подільського району Хмельницької області (Наталія, [email protected]).

Для студентів ВНЗ цього дня будуть діяти дискусійні клуби англійською мовою стосовно культурної дипломатії чи теорії м’якої сили.

Всі події передбачають інтерактивний підхід – школярі, вчителі та студенти можуть ділитись своїми висновками, ідеями чи фото світлинами з подій у соціальних мережах під хештегом #WeekOfEnglish.

День англійської мови у навчальних закладах відбудеться за підтримки Міністерства освіти та науки України, Британської Ради в Україні та громадської ініціативи GoGlobal. Проект реалізовується в рамках Тижня англійської мови. Впродовж 12-го по 18-те грудня по всій країні заплановані заходи із вивчення та користування англійською мовою. Проект присвячений офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямований на популяризацію вивчення англійської мови в Україні.

 

Контактна особа – Ольга Голобородько, (096)466-92-10

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці