Соціологічне опитування у Хмельницькому  покаже рівень надання  адміністративних послуг органами влади.
Розпочалось вивчення громадської думки щодо якості надання послуг у ЦНАПРозпочалось вивчення громадської думки щодо якості надання послуг у ЦНАП

У рамках виконання проекту “Громадський моніторинг діяльності Центру надання адміністративних послуг у місті Хмельницькому”

У рамках виконання проекту “Громадський моніторинг діяльності Центру надання адміністративних послуг у місті Хмельницькому”, який реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, у приміщенні Центру надання адміністративних послуг розпочалось опитування мешканців міста щодо якості надання Соціологічне опитування у Хмельницькому  покаже рівень надання  адміністративних послуг органами влади., послуги яких представлені там. Метою проведення опитування є визначення рівня задоволеності громадян якістю цих послуг, отримання зауважень і пропозицій для їх поліпшення. Інтерв’юери після отримання інформації, консультації чи послуги в центрі запрошують громадян дати відповідь на запитання анкети, які підготовлені робочою групою.
Питання стосуються мети звернення, отримання інформації про послуги, часу очікування в черзі, графіку прийому, задоволеності персоналом та умовами в приміщенні центру тощо. До кінця листопада заплановано опитати більше 400 мешканців міста. Опитування є анонімним і проводиться лише за згодою громадян. Результати проведеного опитування будуть оприлюднені в місцевих засобах масової інформації та обговорені на засіданні за круглим столом за участю громадськості.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього