Сьогодні хмельничани не дочекаються снігуУ середу, 25 грудня, в Хмельницькому без опадів.Вдень у Хмельницькому на небі з\’являться хмари, які ввечері повинні розсіятися. Без опадів. Температура повітря вночі – 2° С, вдень від – 1° С до + 1° С. 25 грудня відзначається день пам’яті святителя Спиридона-чудотворця. Це найхолодніший день грудня — сонцестояння: “Сонце переходить на другий бік”.Сьогодні хмельничани не дочекаються снігуУ середу, 25 грудня, в Хмельницькому без опадів.Вдень у Хмельницькому на небі з\’являться хмари, які ввечері повинні розсіятися. Без опадів. Температура повітря вночі – 2° С, вдень від – 1° С до + 1° С. 25 грудня відзначається день пам’яті святителя Спиридона-чудотворця. Це найхолодніший день грудня — сонцестояння: “Сонце переходить на другий бік”.
Цей день визначав характер усієї зими. Якщо сонечко на Спиридона — дні на святках (7-19 січня) будуть ясними, а Новий рік буде морозним, а якщо похмуро і на деревах іній — бути Новому року теплим і похмурим. Якщо ніч ясна, зима буде холодною, а літо жарким; якщо ніч темна — зима буде теплою, а літо — навпаки.

За останні 130 років 25 грудня максимально повітря прогрівалося до + 9,7° С – таке потепління синоптики зафіксували у 1982 році. Найхолодніше у цей день було у 1946 році, тоді температура повітря знизилася до – 23,9° С.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього