Сьогодні Хмельниччина відзначає день інвалідів
Третього грудня весь світ відзначатиме день інвалідів. Це в першу чергу спроба інформування суспільства для підтримки людей з обмеженими фізичними можливостямиСьогодні Хмельниччина відзначає день інвалідів
Третього грудня весь світ відзначатиме день інвалідів. Це в першу чергу спроба інформування суспільства для підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями. За останні сім років чисельність людей з вадами здоров’я в Україні на жаль зросла більш ніж на півмільйона. На сьогоднішній день інвалідів в Україні більше 2 мільйонів.
В основному це покоління, яке забезпечило перемогу у великій вітчизняній війні матеріальними та продовольчими ресурсами. А у повоєнні роки відбудувало зруйноване народне господарство. Багато хто з них потребують особливих, дещо специфічних умов проживання. Робота дасть їм можливість почуватися повноцінними членами суспільства.

На жаль, група суспільства, до якої належать люди з інвалідністю, постійно збільшується. Держава має сприяти аби вони мали і заслужений відпочинок, який був би дійсно відпочинком, якісним, різнобарвним та повноцінним. Не забувають про цих людей і благодійники.
Інваліди пенсійного віку – це така категорія населення, яка першою відчуває на собі зростання цін на товари першої необхідності. А зараз – і комунальних тарифів. Ці люди заслуговують підтримки, уваги та поваги від молоді.
Інтеграція нашої країни до Європи повинна відбуватися не тільки у галузі економіки, але й у суспільній сфері. Ці люди повинні відчувати себе повноцінними громадянами. Навіть у такий – непростий час для нашої країни.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього