Сьогодні Хмельницький зустрічав бійців Національної гвардії, які повернулись з зони АТО
30 військовослужбовців півтора місяці знаходилися в зоні проведення антитерористичної операції в Луганській області. Наші солдати несли службу та виконували завдання по збереженню цілісності української держави на 31-му та 32-му блокпостах.Сьогодні Хмельницький зустрічав бійців Національної гвардії, які повернулись з зони АТО
30 військовослужбовців півтора місяці знаходилися в зоні проведення антитерористичної операції в Луганській області. Наші солдати несли службу та виконували завдання по збереженню цілісності української держави на 31-му та 32-му блокпостах.
Незважаючи на сильний дощ близькі, рідні, вдячні хмельничани протягом тривалого часу чекали на військових на майдані Незалежності. Жовто-блакитні кульки, державні прапори, усмішки, сльози на очах рідних та небайдужих, плакати зі словами подяки – це те, що побачили бійці, вийшовши з автобуса. Під вигули «Героям слава!», «Слава нації» військові крокували головним майданом Хмельницького. Від вдячних жителів Хмельниччини нацгвардійцям піднесли коровай.
У свою чергу бійці подякували усім присутнім за підтримку та молитви, адже завдяки їм вони повернулися додому.
Найближчі 10 днів хлопці відпочиватимуть та перебуватимуть у колі рідних. Потім повернуться до служби у Збройних силах України.

Сьогодні Хмельницький зустрічав бійців Національної гвардії, які повернулись з зони АТО

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього