Сьогодні на хмельничан чекає мінлива хмарність.Ввечері погода у Хмельницькому проясниться, але до цього моменту небо буде вкрите хмарами. Уночі можливий дрібний сніг. Температура повітря вночі + 1° С, вдень від + 1° С до – 2° С.
13 січня відзначається день пам’яті преподобної Меланії Римлянки. У народі називають цей день “Щедрий вечір”.Сьогодні на хмельничан чекає мінлива хмарність.Ввечері погода у Хмельницькому проясниться, але до цього моменту небо буде вкрите хмарами. Уночі можливий дрібний сніг. Температура повітря вночі + 1° С, вдень від + 1° С до – 2° С.
13 січня відзначається день пам’яті преподобної Меланії Римлянки. У народі називають цей день “Щедрий вечір”.
Погода кожного наступного дня відповідала погоді кожного з дванадцяти місяців. Якщо вночі був південний вітер, то рік очікували спекотний і урожайний. Західний вітер передвіщав хороші надої та достаток риби, а східний — рясний урожай фруктів. Якщо помічали на вікнах лід, то розраховували на достаток меду. З цього часу день збільшується на годину.

За останні 130 років 13 січня максимально повітря прогрівалося до + 6,4° С – таке потепління синоптики зафіксували у 2007 році. Найхолодніше у цей день було у 1950 році, тоді температура повітря знизилася до – 30,5° С.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього