Серед пасажирів дизель-поїзда жертв і постраждалих немає, водій вантажівки загинув на місці

Сьогодні на Хмельниччині поїзд зійшов з рейок через халатність водія вантажівкиСьогодні на Хмельниччині поїзд зійшов з рейок через халатність водія вантажівки

На залізничному переїзді сталася аварія. Зіткнення пасажирського поїзда з вантажівкою на залізничному переїзді перегону Шепетівка-Подільська – Ізяслав (Хмельницька область). Це призвело сходження з рейок першого вагону. Аварія сталася з вини водія вантажівки, який порушив правила перетину переїзду.
Як повідомили у прес-службі Південно-західної залізниці, 18 серпня о 9:40 на другому кілометрі перегону Шепетівка-Подільська – Ізяслав на регульований залізничний переїзд, обладнаний звуковою і світловою сигналізацією, проігнорувавши попереджувальну сигналізацію, виїхав водій вантажівки КамАЗ, що привело до зіткнення з пасажирським дизель-поїздом № 6229, що слідував за маршрутом Шепетівка – Ланівці. «У результаті зіткнення сталося сходження першого вагону дизель-поїзда. Серед пасажирів жертв і постраждалих немає. Водій вантажівки загинув на місці», – уточнили в прес-службі. Для ліквідації наслідків аварії Південно-західна залізниця залучала ремонтний поїзд станції Шепетівка. «Залізничники в черговий раз застерігають водіїв автотранспорту від невиправданого ризику і порушення правил перетину залізничних переїздів», – наголосили в прес-службі.
Залізничники Південно-західної залізниці відновили рух поїздів на перегоні Вінниця – Сосонка у Вінницькій області, яке було перервано із вечора 17 серпня через сходження з рейок 11 вагонів вантажного поїзда.
За 7 місяців 2014 року Південно-західна залізниця зафіксувала 13 ДТП на залізничних переїздах, у результаті яких загинули 5 чоловік.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього